To_My_Polacy - nowa siła HD!

Nowa banda HD w 9D!
Serv: Bardo


  • Index
  •  » OFFTOP
  •  » Papapa, a tak to się zaczęło...

#1 2010-01-07 11:31:45

 Heos

Użytkownik

9345904
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Papapa, a tak to się zaczęło...

Właśnie, jak to się zaczęło u was tani drodzy współgracze? Skąd się dowiedzieliście o 9D i czemu zostaliście przy tym MMO?


Przyszedł Heos zrobić chaos. - Kamień
Moja strona

Offline

 

#2 2010-01-07 12:11:43

ProdigyPL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 17
Punktów :   

Re: Papapa, a tak to się zaczęło...

Ja o 9Dragons wiedziałem od ponad 1,5 roku, ale jakoś nie grałem:P Grałem w Last Chaos więc jakoś nie zwracałem większej uwagi na tą grę. Przy tym MMO zostałem ze względu na jej wyjątkowość, bo kto poda mi jeszcze taką grę? (Metin odpada ). Dziękuje za uwagę i pozdrawiam.

Offline

 

#3 2010-01-07 13:20:56

 Yang_Toe

Nowy użytkownik

Skąd: MDK
Zarejestrowany: 2009-12-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: Papapa, a tak to się zaczęło...

Ogolnie to zaczynalem od MU online, szczegolnie od jednego serwerka prywatnego, na ktorym spedzilem kilka lat. Niestety jego czas minal i zaczalem szukac innych gier online. Grzebalem w smieciach wujka Google i natrafilem na strone z opisami gier mmo. Przeszukalem liste, testowalem wiele gier. W koncu natrafilem na 9 dragons. Gralo sie sympatycznie, az do momentu kiedy zostalem zabity, bo przycielo mi gre na dobrych kilka minut padlem, wyzerowal sie licznik, zrezygnowalem. Niestety komp byl za slaby by to w miare obsluzyc konto bylo nieaktywne pewnie z rok, a moze i dluzej. Przed swietami dostalem wiecej pamieci ram i postanowilem powrocic na stare smiecioszki Przygoda z 9 dragons rozpoczela sie na nowo

Offline

 

#4 2010-01-07 17:30:03

Beeyatch_PL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 7
Punktów :   

Re: Papapa, a tak to się zaczęło...

Jesli chodzi o mnie, to moj brat swego czasu gral w to jak glupi, co mnie osobiscie wnerwialo. Teraz jakos przed swietami brat znowu sciagnal i ja zaczalem grac, tyle

Offline

 

#5 2010-01-08 14:33:32

HD_Nuker

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-27
Posty: 11
Punktów :   

Re: Papapa, a tak to się zaczęło...

Heh, a u mnie było tak, że szukałem gier online (nie konkretnie MMO, nawet raczej via www, ale to detal)... pierwszy link: strona z listą RPG-ów. Losowo klikam w nazwę - 9DRAGONS. Spodobało mi się i gram xD ale też miałem długą przerwę

Offline

 
  • Index
  •  » OFFTOP
  •  » Papapa, a tak to się zaczęło...
By HD_Nuker

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ninjaword.pun.pl www.najciekawsze.pun.pl www.jebacmuszelki.pun.pl www.xnarutoxshippudenx.pun.pl www.managerpbf.pun.pl